Vlastné tričká s potlačou | Gadgety a vtipné darčeky | Kryštál s fotkou | Vlastný obraz

Originálne a vtipné mikiny, vlastné tričká

Vlastné tričko s potlačou

 

Ako dosiahnem čo najlepší výsledok tlače?


Nahrávaná grafika musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

 • Formát súborov iba PNG, JPG, BMP alebo GIF
 • Minimálne rozlíšenie 300 dpi ( dots per inch) - počet bodov na palec.
 • Maximálna veľkosť súboru 10MB
 • Veľkosť a rozlíšenie grafiky sa dajú upraviť v každom štandartnom programe na úpravu fotografií, ako je Photoshop alebo Gimp.


  Je možné natlačiť obrázok bez pozadia?


  Automaticky odstraňujeme pozadia z obrázkov, avšak odporúčame dať pri nákupnom procese do poznámky požiadavku, že si skutočne želáte svoj obrázok bez pozadia. Budete mať istotu, že bude vaša požiadavka splnená. Platí to aj pre prípad, že si pozadie želáte zachovať.

  Skúsenejši používatelia môžu spracovať svoj obrázok v programe Adobe Photoshop a odstrániť si pozadie sami. Potom stačí načítať transparentné PNG do nášho online creatora a k objednávke už nie je potrebné nič pripisovať.
   
   

  Flock potlač

  • Flock tlač, je moderný spôsob potlače textilu pomocou vysoko kvalitných flock fólií. Táto technológia je vhodná pre všetky vektorové maximálne troj farebné motívy.
  • Pred tlačou je motív pomocou rezacieho plotra vyrezaný do flock fólie a následne fixovaný na textil v tepelnom lise, pri vysokej teplote a tlaku.
  • Flock tlač je charakteristická vysokou trvanlivosťou, jasnosťou farieb a špeciálnym mierne vystúpeným povrchom, ktorý na dotyk pripomína semiš. Viacfarebný motív sa vytvára skladaním zo samostatných fólií a preto nie je možné docieliť odtiene farieb a farebné prechody.

  Flex potlač

  • Flex tlač je moderný spôsob potlače textilu pomocou vysoko kvalitných flex fólií. Táto technológia je vhodná pre všetky vektorové maximálne trojfarebné motívy.
  • Motív realizovaný flex tlačou je na dotyk extrémne jemný, takmer vôbec nevystupuje nad štruktúru textilu. Výhodou Flex tlače je možnosť použiť špeciálne farby ako napríklad fosforovú (v tme svietiacu), UV aktívnu alebo reflexnú.
  • Flex tlač je charakteristická vysokou trvanlivosťou, jasnosťou farieb a jemným povrchom. Viacfarebný motív sa vytvára skladaním zo samostatných fólií a preto nie je možné docieliť odtiene farieb a farebné prechody.

  Digitálna tlač

  • Digitálna potlač sa vykonáva pomocou tlačiarenského stroja Kornit 931DS. Vďaka nemu sme schopní potlačiť na bavlnené tričká Vaše vlastné fotky a viacfarebné motívy. Potlač je trvácna (neopotrebuje sa ani po 100 praniach), zachytí farebné prechody a jemné detaily. Pamätajte si však - aby potlač bola kvalitná, potrebné je, aby ste nám dodali fotky alebo motívy v najvyššom možnom rozlíšení. Náš creator Vám pri každom motíve ukáže jeho kvalitu pri zadanej veľkosti. Výsledná potlač je jemná na dotyk, nie je to žiadny tvrdý skoro-plast, ktorý sa ťažko ohýba a lepí sa v teple na telo. Každé jedno tričko prechádza veľmi prísnou výstupnou kontrolou kvality, takže sa nestáva, že by motív bol zle alebo nekvalitne natlačený.

  Sublimačná potlač

  • Sublimačná tlač umožnuje plnofarebnú potlač ľubovoľného produktu vyhotoveného z polyesteru, alebo zmesy polyesteru. Využíva sa hľavne pri potlači športových dresov, alebo reklamných predmetov (puzzle, hrnček, podložka pod myš ...) Pri sublimačnej tlači sa motív vytlačí pomocou špeciálnych atramentov na prenosový papier, ktorý sa následne umiestni na produkut a fixuje v tepelnom lise. Pri vysokej teplote (cca 190 stupňov Celzia) nastáva samotná sublimácia. Atrament priamo zafarbí polyesterové vlákna materiálu. Výsledok je plnofarebný motív s krásne jasnou tlačou a vysokou trvanlivosťou potlače. Potlač je odolná aj voči praniu na vyššej teplote, prípadne umývaniu v umývačke riadu (hrnček). Pre zachovanie pôvodnej farebnosti motívu, je nutné aplikovať sublimačnú tlač na biely materiál.