Vlastné tričká s potlačou | Gadgety a vtipné darčeky | Kryštál s fotkou | Vlastný obraz

Originálne a vtipné mikiny, vlastné tričká

Vlastné tričko s potlačou

 

Vtipné darčeky v našej ponuke

 1. 1

  Vtipné tričká a darčeky

  Edit
 2. 2

  Plyšové hračky s potlačou na tričko

  Edit
 3. 3

  Vankúše pre zamilovaných

  Edit
 4. 4

  Logo alebo text na uterák, vhodné aj pre firmy

  Edit

  Kryt pre Iphone 4 a 4S, viacero druhov

  Individuálny dekoračný ochranný kryt pre iPhone 4 a 4S. Produkt je zložený z plastového krytu čiernej farby a tenkého kovového pliešku. Môžeš si nechať potlačiť akýkoľvek motív priamo na kryt iPhonu. Jednoduché vyzdobenie pliešku pomocou sublimačnej technológie a následné uchytenie na kryt, urobí tvoj iPhone osobitným kúskom. potlac na kryt pre Iphone

  Firemný uterák ako reklamný predmet

  Využite jedinečnú možnosť vytvoriť zaujímavé reklamné predmety. TERRY veľký uterák zo 100% bavlny je reprezentatívnym darčekom vysokej kvality, ktorý je vhodný pre vyšívanie. Materiál je príjemne mäkký a savý. Text na uterák pridáte online v našom dizajnéry, čím vytvoríte originálny darček pre každého.

  Vlastný šál s potlačou

  Okrem skvelej žaby ponúkame aj plyšového maca, originálnu opicu, vianočného soba a zaujímavú plyšovú žirafa. Všetky plyšové hračky majú jednoduché tričko vhodné na potlač textu alebo fotky.

  Originálny šál

  Originálny podpivník alebo kľúčenka

  Využite jedinečnú možnosť vytvoriť zaujímavý reklamný predmet. TERRY veľký uterák zo 100% bavlny je reprezentatívnym darčekom vysokej kvality, ktorý je vhodný pre vyšívanie. Materiál je príjemne mäkký a savý. Text na uterák pridáte online v našom dizajnéry, čím vytvoríte originálny darček pre každého.

  Vytvorte vlastnú čiapku alebo šiltovku

  Zaujímavý reklamný predmet je aj náš príjemný šál. Príjemne sa nosí a ochráni pred chladom. Môžete ho upraviť, pridať svoje firemné logo alebo slogan. Dostanete tak darček pre klientov alebo zamestnancov, ktorý určite poteší a zaujme.

 5. 5

  Originálne a zábavné detské oblečenie

  Edit