Vlastné tričká s potlačou | Gadgety a vtipné darčeky | Kryštál s fotkou | Vlastný obraz

Originálne a vtipné mikiny, vlastné tričká

Vlastné tričko s potlačou

 

Dodacie podmienky a náklady na dodanie tovaru


akcia na postovne

Akcia na poštovné!

Začali ste už rozmýšlať nad vianočnými darčekmi? Pripravili sme pre Vás poštovné zdarma pri objednávke nad 0 €. Väčšinu objednávok doručíme do 5 pracovných dní od prijatia platby. Bankový prevod peňazí medzi účtami môže trvať 3 pracovné dni, pri platbe kartou môžeme spracovať objednávku takmer okamžite. Osobný odber nie je možný, ale namiesto toho posielame kuriérov priamo za Vami :-)


1. Spôsob dodania tovaru si kupujúci zvolí pri objednávaní tovaru, pričom na výber má nasledujúce možnosti:

a) dodanie kuriérom.
Kuriérska služba UPS – Táto služba má viacero výhod. Zásielky sú doručené do 24 hodín od ich expedovania priamo do vaších rúk.
Ďalšou výhodou je možnosť sledovať cez internet, kde sa vaša zásielka momentálne nachádza a to na adrese: https://www.sps-sro.sk/sk/nav/home/sledovanie-balikov

2. Cenu balného a dopravy tovaru na miesto dodania uvedené kupujúcim v objednávke hradí kupujúci. Cena balného a dopravy v rámci územia SR je:


a) dodanie kuriérskou spoločnosťou UPS: 2,90 Eur
Pri objednávke tovaru v hodnote nad 50,- Eur je balné a doprava tovaru v rámci územia SR poskytnutá kupujúcemu zdarma prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS.

3. Cenu balného a dopravy tovaru na miesto dodania uvedené kupujúcim v objednávke hradí kupujúci. Cena balného a dopravy v rámci územií Česká republika, Maďarsko, Rakúsko je:


a) dodanie kuriérom: objednávka v hodnote do 50,- Eur : balné a doprava 2,90 Eur Pri objednávke tovaru v hodnote nad 50 Eur je balné a doprava tovaru v rámci Českej republiky a Maďarska poskytnutá kupujúcemu zdarma prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS.

4. Tovar je počas prepravy poistený pre prípad poškodenia a straty, pričom toto poistenie je zahrnuté v cene dopravy uvedenej v predchádzajúcom článku.


5. Dodanie tovaru kupujúcemu bude podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom čase, zvyčajne do piatich (5) pracovných dní od pripísania sumy na účet predávajúceho (v prípade bezhotovostnej úhrady kúpnej ceny). Avšak predávajúci negarantuje žiaden termín dodania.


6. Miesto dodania tovaru si stanoví kupujúci pri objednávaní tovaru. Za splnenie dodania tovaru sa považuje jeho doručenie na adresu uvedenú v objednávke kupujúceho.


7. Dodaný tovar zostáva až do jeho úplného zaplatenia kupujúcim vlastníctvom predávajúceho.


8. V prípade neprevzatia tovaru kupujúcim si predávajúci vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme pri prvom doručení a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručovania.


9. Predávajúci vystaví k objednanému tovaru faktúru, ktorú odovzdá/zašle kupujúcemu spolu s objednaným tovarom.

 
 
Množstevné zľavy

Zľava Vám bude automaticky odpočítaná z ceny nákupu:

  1. (3%) objednávky za 50 - 99 €
  2. (5%) objednávky za 100 - 149 €
  3. (7%) objednávky za 150 - 199 €
  4. (10%) objednávky za 200 - 249 €
  5. (15%) objednávky za viac ako 250 €
Akcia na poštovné

Využite jedinečnú ponuku na poštovné zdarma pri všetkých objednávkach, špeciálne množstevné zľavy .

Napísali o nás

"Služba je určite užitočná aj pre jednotlivcov, či už ako v mojom prípade na propagáciu, alebo na odlíšenie sa, tričko s originálnym a osobitým nápadom určite vždy vynikne a zaujme." Igor