Vlastné tričká s potlačou | Gadgety a vtipné darčeky | Kryštál s fotkou | Vlastný obraz

Originálne a vtipné mikiny, vlastné tričká

Vlastné tričko s potlačou

 

Ako postupovať v prípade reklamácie


Kam sa môžem obrátiť v prípade reklamácie?

Ak sme vám poslali poškodenú či chybne vyhotovenú zásielku (napr. Nesprávna veľkosť, nesprávna potlač, atď), kontaktujte prosím naše zákaznícke oddelenie: Tel: +421 2 3305 7900 alebo využite náš Kontaktný formulár. Objednávky, pri ktorých sme chybu urobili my, vám samozrejme vyhotovíme nanovo a doručíme úplne bezplatne.

Dôležitá vec, na ktorú treba myslieť už pri objednávaní:

Shirtinator nie je klasický zásielkový obchod. Každý produkt, ktorý si sami nadizajnujete a vytvoríte, je vyrobený jedinečne pre vás a tým pádom je to unikát. Tento špeciálne vami vytvorený produkt nemôžeme jednoducho predať inému zákazníkovi. Keďže produkty, na ktorých je váš vlastný text, motív alebo fotka, nie je možné vrátiť, prosíme vás, aby ste si pre objednaní dobre zvážili veľkosť, strih, farbu atď. V prípade problémov sa obráťte na naše zákaznícke oddelenie alebo si najskôr objednajte jeden produkt na skúšku. Aby ste predišli nedorozumeniam pri výbere motívov a textov, prosím prezrite si potvrdenie o objednávke hneď ako ho dostanete. V prípade, že nám tovar idete posielať naspäť, je potrebné predtým kontaktovať naše zákaznícke oddelenie: Tel: +421 2 3305 7900 alebo prostredníctvom Kontaktného formulára.

Môžem objednaný tovar vrátiť alebo vymeniť?

Vaša spokojnosť je našim prvoradým ceľom. Nepotlačený produkt je možné bez udania dôvodu vrátiť do 7 dní od doručenia. Pri produktoch, ktoré neboli nosené, garantujeme vrátenie celej sumy.

 
 
Množstevné zľavy

Zľava Vám bude automaticky odpočítaná z ceny nákupu:

  1. (3%) objednávky za 50 - 99 €
  2. (5%) objednávky za 100 - 149 €
  3. (7%) objednávky za 150 - 199 €
  4. (10%) objednávky za 200 - 249 €
  5. (15%) objednávky za viac ako 250 €
Akcia na poštovné

Využite jedinečnú ponuku na poštovné zdarma pri objednávke nad 20 eur .

Napísali o nás

"Služba je určite užitočná aj pre jednotlivcov, či už ako v mojom prípade na propagáciu, alebo na odlíšenie sa, tričko s originálnym a osobitým nápadom určite vždy vynikne a zaujme." Igor